Školení


Pro naše klienty nabízíme školení v aplikaci:


Základní školení klientů – aplikace AUTANAWEBU.CZ
Kdy: Individuální domluvaVEŠKERÁ ŠKOLENÍ WEBDISPEČINKU BUDOU PROVÁDĚNA ONLINE. PODROBNOSTI UPŘESNÍME V E-MAILU, KTERÝ OBDRŽÍ KAŽDÝ PŘIHLÁŠENÝ PŘED TERMÍNEM DANÉHO ŠKOLENÍ.


ONLINE základní školení klientů – aplikace Webdispečink
Kdy: středa 12.6.2024 09:00 – 12:00
Kde: online – pomocí nástroje Microsoft Teams

Základní školení pro klienty Webdispečinku. Smyslem školení je projít základní agendy správy vozového parku. Tedy záložku DISPEČINK, statistiky vyhodnocující provoz vozidel, nástroje pomáhající s vedením vozového parku. Školení je primárně určeno pro pracovníky autodopravy, dispečery a správce vozového parku.


ONLINE rozšiřující školení klientů – vybrané kapitoly a novinky Webdispečinku
Kdy: středa 19.6.2024 09:00 – 11:00
Kde: online – pomocí nástroje Microsoft Teams

Rozšiřující školení pro klienty Webdispečinku. Smyslem školení je rozšířit základní znalosti uživatelů a představit novinky ve Webdispečinku . Školení navazuje na základní školení Webdispečinku a je určeno pro klienty, kteří ho absolvovali, případně pro ty, co mají zájem prohloubit své znalosti v těchto vybraných kapitolách aplikace Webdispečink – diety a vlastní místa, spotřeba PHM, vyčítání tachografu (AETR, výkazy práce), návěsy a kontejnery, Perfect drive (základ), mobilní aplikace, vyúčtování soukromých kilometrů, styl jízdy, správa vozového parku, autopůjčovna, (ne)známé statistiky, nastavení a nástroje.


ONLINE školení klientů – plánování přeprav, aplikace WD FLEET a elektronická stazka
Kdy: středa 29.5.2024 09:00 – 11:00 nebo 26.6.2024 09:00 – 11:00
Kde: online – pomocí nástroje Microsoft Teams

Školení pro klienty Webdispečinku, kteří se chtějí seznámit s plánováním přeprav ve Webdispečinku a s využitím mobilní aplikace WD FLEET. Smyslem školení je objasnit celý proces realizace přeprav, počínaje plánováním přepravy ve Spedici, odeslání přepravy do mobilní aplikace, fungování mobilní aplikace WD FLEET určené řidičům až po zpracování elektronické stazky. Upozornění – nejedná se o standardní školení aplikace Webdispečink. Seznámíte se mimo jiné s nastavením a ovládáním aplikace, s obousměrnou komunikací mezi řidičem a dispečerem, se způsobem zasílání dokumentů pořízených během přepravy do Webdispečinku a mnoha dalšími funkcemi, jako je zadávání stavů řidiče a vytváření elektronické Stazky, tankovací směrnice aj. Současně si ukážeme použití modulu Spedice určeného pro plánování přepravy a další dispečerské nástroje sloužící k vyhodnocení uskutečněných přeprav (dispečerská plachta, Stazka, …). Školení je primárně určeno dispečerům a správcům vozového parku.


ONLINE školení hodnocení stylu jízdy řidičů v kamionové dopravě – PERFECT DRIVE
Kdy:
Kde: online – pomocí nástroje Microsoft Teams

Ukážeme Vám práci s reporty sloužící k hodnocení stylu jízdy v kamionové dopravě. Představíme si report řidiče i report skupiny. V případě, že využíváte PERFECT DRIVE nebo o něj máte zájem, neváhejte se na školení přihlásit.


ONLINE školení klientů – ELEKTROMOBILITA VE WEBDISPEČINKU
Kdy:
Kde: online – pomocí nástroje Microsoft Teams

Elektromobilita v dopravě jede na plné obrátky. Pokud i vy zavádíte do svého vozového parku elektrická nebo plug-in hybridní vozidla, využijte naše nové elektro funkce ve WEBDISPEČINKU. Dozvíte se, jak si zobrazit polohu elektromobilu včetně stavu baterie, importovat náklady, ale také jak vyřešit výpočet nákladů za dobíjení v místě bydliště řidiče nebo srážky za soukromé km u elektro a plug-in hybridních vozidel.


Veškerá školení WD jsou pro zákazníky Webdispečinku zdarma. Přihlašovat se můžete telefonicky na čísle: 596 624 030 nebo na email: sarka.kolebalova@echoton.cz