Společnost Echoton


Aktuální informace

Nové radiostanice Motorola

Novinky – Trailer ID, Can Sniffer, přenosná jednotka Dongle Full 845

Historie Echotonu

Společnost Echoton zahájila svou činnost počátkem 90.let prodejem radiostanic různých výrobců (např. TAIT, PHILIPS a MOTOROLA), výstavbou rádiových sítí a poskytováním služeb mobilní komunikace v rámci Hromadné radiotelefonní sítě na území Severní Moravy a Slezska, v Praze a v Brně. Dnes je síť provozována v omezeném rozsahu v Ostravě, Havířově, Frýdku-Místku, Třinci a okolí. V oblasti radiokomunikací nabízíme zejména produkty Motorola. V roce 2010 převzala aktivity akciové společnosti společnost s ručením omezeným Echoton – CZ s.r.o..

Své zkušenosti v oboru bezdrávých komunikací jsme využili při implementaci systémů pro sledování vozidel pomocí GPS. Systémy sledování vozidel slouží uživatelům k efektivní správě vozového parku a vedení elektronické knihy jízd. Nabízíme řešení jak pro nenáročné uživatele, kterým stačí základní funkce sledování vozidel, tak pro zákazníky s komplexními a specifickými požadavky na evidenci spotřeby paliva, provozních stavů vozidel a mechanismů.

Své aktivity jsme rozšířili o instalaci a servis místních informačních systémů – bezdrátové obecní rozhlasy. Bezdrátové místní varovné a informační systémy (BMIS) slouží k předávání informací a přenosu varovných signálů obyvatelům měst a obcí.

Nabízíme řešení zohledňující konkrétní zákaznické požadavky, poskytujeme jistotu servisní podpory, spolehlivé obchodní vztahy, mnohaleté zkušenosti a individuální přístup.
TOPlist