Kariéra

Přijmeme vhodné kandidáty na pozici:

Obchodní zástupce/kyně

Místo pracoviště: Ostrava – Mariánské Hory, Josefa Šavla 21

Pracovní náplň:

  • Prodej „Systému pro automatickou evidenci provozu vozidel pomocí GPS“
  • Samostatná příprava a zpracování obchodních nabídek vč. prezentace zákazníkovi
  • Vedení dokumentace obchodních případů
  • Poprodejní podpora a následná péče o zákazníka, komunikace se stávajícími zákazníky

Požadavky:

  • Osobní předpoklady pro obchodní činnost (tzn. organizační schopnosti, komunikativnost, solidní vystupování, samostatnost, odolnost a zodpovědnost)
  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Podporu zkušeného personálu zavedené firmy, vstupní školení
  • Školení obchodních dovedností, produktová školení
  • Odpovídající platové ohodnocení, výrazná provizní složka
  • Firemní telefon, notebook, automobil a další benefity či výhody

Charakteristika osobnosti:

Příjemný vzhled, slušné vystupování, nekuřák, řidič bez nehod, zkušenost či praxe v obchodní činnosti, pohotovost, schopnost rychle reagovat, mít podněty a nápady, otevřená mysl, umět naslouchat, mít slušný písemný projev, bez gramatických chyb, aktivní přístup k životu, nekonfliktní typ, umět si vybudovat respekt.

Životopisy, v případě zájmu, zasílejte na email. adresu: kariera@echoton.cz

Zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby společnost Echoton – CZ s.r.o. spravovala, zpracovávala a uchovávala Vaše osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, a to až do odvolání písemnou formou.