Novinky

Webdispečink

Aplikace Webdispečink umožňuje sledovat data o spotřebě paliva a stavu paliva v nádrži vozidla. Tyto údaje je pak možné porovnávat s nastavenou tolerovanou spotřebou nebo se záznamy o tankování. Díky znalosti stavu paliva v nádrži je také možné odhalit náhlý úbytek paliva v nádrži. Pro více informací volejte na tel. 596 624 030, nebo piště na email spol@echoton.cz

VIDEO


Volná pracovní pozice

Elektromechanik, servisní technik


Pracovní náplň:
Předmětem činnosti elektromechanika / servisního technika je instalace a kompletní zprovoznění všech produktů společnosti Echoton-CZ s.r.o., včetně následného záručního a pozáručního servisu.

Kvalifikační předpoklady:

 • středoškolské vzdělání nebo odborné v oboru elektrotechniky
 • znalost výpočetní techniky
 • samostatnost, zručnost, ochota pracovat
 • zájem o sebezdokonalování
 • Řidičský průkaz skupiny B
 • časová flexibilita
 • platná vyhláška 50 podmínkou
 • schopnost práce ve výškáchNabízíme:

 • odborné zaškolení
 • podporu zkušeného personálu zavedené firmy
 • zvyšování kvalifikace
 • odpovídající platové ohodnocení
 • zaměstnanecké výhody
 • nástup únor 2016

Životopisy zasílejte na e-mail: spol@echoton.cz


Hlášení přepravy výbušnin – nové povinnosti splníte s naším GPS monitorováním vozidel

Pokud se zabýváte přepravou výbušnin, jistě víte, že od 1. 1. 2014 musí dopravci hlásit polohu nákladu Policejnímu prezídiu ČR. Každé vozidlo musí být vybaveno systémem umožňujícím nepřetržité sledování. Pokud máte ve voze GPS jednotku od naší firmy, pak tuto podmínku splňujete.

Pravidlo, kdy musí být nákladní vozidlo nepřetržitě sledováno, platí pro všechny transporty převážející více než 20 kg výbušnin a 50 ks rozbušek. U menšího množství je možné existenci sledovacího systému nahradit ohláškou minimálně 5 dní předem.

Jako dodavatelé GPS sledování vozidel jsme propojili náš systém s aplikací TRANSPORTY, využívanou Policejním prezídiem. Naši stávající i budoucí klienti se tedy mohou bez problémů zapojit do přepravy výbušnin, protože jednotky GPS aplikace Webdispečink.cz se systémem hlášení přepravy výbušnin hladce komunikují.

Po řádně vyplněné registraci do aplikace se informace o pohybu vozidla předávají automaticky přímo na Policejní prezídium. Dopravce musí pouze zadat identifikační číslo jednotky a přihlašovací údaje. Všechno ostatní již zařídí propojené informační systémy.AKCE „Trade In“ 2014 = AKCE na podporu prodeje digitálních radiostanic MOTOTRBO

Vrátíte nám-li kapesní radiostanici s anténou a baterií a bude vykazovat známky života, pokud nám vrátíte vozidlové radiostanice s napájecím kabelem a rovněž budou vykazovat známky života, pak pro nákup radiostanic MOTOTRBO vám bude poskytnuta sleva (od 33,– USD do 72,– USD / radiostanice).

POZOR ! Můžete nám vrátit i „nemotorolácké“ radiostanice.

Více informací, vč. konkrétních slev, obdržíte na spol@echoton.czKonec radiostanic CP-CM-GP-GM

MOTOROLA urychluje přechod na digitální technologii MOTOTRBO. Díky této skutečnosti se ruší radiostanice řady CP, CM, GP a GM. Z analogové technologie zůstává pouze řada P100 (P145, P165, P185). K dispozici však bude přechodné období, po které je možné nadále zrušené modely objednávat. 

POZOR ! Pouze do vyčerpání zásob.

Více informací obdržíte na telefonní lince 596624030, 602573699, nebo na spol@echoton.czNové digitální radiostanice MOTOTRBO

V současné době Motorola přináší novou řadu digitálních radiostanic MOTOTRBO DP/DM1400, DP/DM1600, DP/DM2600. Pro usnadnění rozhodování uživatelů rádiových sítí, zda pořídit tradiční analogovou radiostanici, nebo již myslet na digitální budoucnost je určena radiostanice DP1400. V plně digitální verzi stojí 360 USD, avšak tato stanice je rovněž k dispozici pouze s analogovým režimem, přičemž ji lze později povýšit na digitální dokoupením softwaru. Cena analogové verze je 290 USD, což je stejná cena jako za radiostanici CP040. Dokoupení softwaru přijde na 84 USD. Tato skvělá nabídka platí do 10.ledna 2014. Po tomto datu sice zůstane cena analogové verze 290 USD, avšak software pro upgrade na digital bude za 140 USD. A cena digitální verze bude 430 USD. Neváhejte, objednat můžete zde: MOTOTRBO DP1400.QR kód

Znáte je ?

Jsou k vidění na reklamách, v časopisech, na služebních vozidlech, ale třeba taky v zoologických zahradách na cedulkách s popisem zvířat. Řeč je o QR kódech, což jsou malé bílé čtverečky pokryté mozaikou černých bodů. Nejčastěji se QR kódy čtou pomocí mobilního telefonu. Ten máme dnes všichni po ruce. Jeho kamera dokáže obrázek jednoduše sejmout a pomocí softwaru jej pak dekóduje. V principu je možné do QR kódu uložit různá data. Nejčastěji se ukládají konkrétní informace, kterými jsou:

 • Webová adresa (URL)
 • Kontaktní informace (vizitka)
 • E-mail
 • Poloha dle GPS
 • Telefonní číslo
 • a další…

Aplikací pro čtení QR kódů je celá řada. Čtení je jednoduché, stačí namířit fotoaparát / kameru na kód a program vše provede za vás. Obvykle ani není třeba stisknout tlačítko pro focení.

Naše společnost také těchto digitálních vymožeností využívá ….

www.echoton.cz Facebook Echoton-CZ


Rozpracovaná zakázka – výstavba bezdrátového rozhlasu v obci Zdounky

V těchto dnech realizujeme výstavbu bezdrátového místního varovného a informačního systému v obci Zdounky. Součástí bezdrátového rozhlasu je srážkoměr, hladinoměr a venkovní přijímače včetně reproduktorů. Práce v tomto počasí není jednoduchá …